VERVO olarak bir müşteriyi kazanmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve bunun sürekliliğinin sağlanmasının daha da zor olduğu bilinci ile "Servis & Satış Sonrası" hizmetlerimizi organize ediyoruz.

Kurulumdan itibaren eğitimli servis teknisyen ve mühendislerimiz ile beraber servis hizmet ve kalitemizi en üst seviyede tutmak, sizlerden gelen taleplere ve ihtiyaçlara en kısa sürede cevap verebilmek ilk hedefimiz. Çünkü biliyoruz ki en sağlıklı işletmelerde ve en iyi bakım şartlarında çalışan sistemler bile beklenmedik bir arıza ile karşılaşabilir. Bu noktada mühendis ve teknisyenlerden oluşan saha ekiplerimiz, bize ulaşan arızalara en kısa sürede müdahale etmek ve çözüm sunmak için hizmetinizdedir.

Her makinamızda standart olarak bulunan uzaktan erişim özelliği ile arıza kodlarını online olarak alıp, uzaktan müdahale ile sorunların çözümünü dakikalar içerisinde gerçekleştirebildiğimiz gibi, oluşabilecek mekanik arızalarda ise mümkün olan en kısa sürede yerinde servis hizmetimizle destek sağlıyoruz.

Yıllık koruyucu ve bakım anlaşmalarıyla makinalarınızın garanti süresi sonrasında da yıllar boyu güven içerisinde çalışmasını sağlıyoruz.

Tüm Sorularınız için Tek İrtibat: Servis E-Posta: [email protected]